منوی دسته بندی

تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ و ال جی در منزل با گارانتی 100%

تعمیر تلویزیون پلاسما

تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ و خدمات مربوط به آن در مجموعه تعمیر با ما به دو صورت تعمیر تلویزیون در محل و حضوری در محیط اختصاصی مجموعه انجام می شود. که قطعاً استفاده از خدمات تعمیر در محل تلویزیون های پلاسما می تواند باعث صرفه جویی در هزینه ها و زمان برای شما شود. البته امنیت و سلامت تلویزیون نیز را نیز تا حد بسیار زیادی تضمین می کند.

شرکت تعمیر باما با بیش از 20 سال تجربه در زمینه تعمیر تلویزیون و لوازم صوتی و تصویری آمادگی دارد. تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ شما را در منزل و محل کار شما انجام دهد. تلویزیون های که توسط سرویس کاران این مجموعه انجم می شود.شامل 3 ماه گارانتی میباشد. تعویض و یا تعمیر قطعات تلویزیون پلاسما قطعاتی اصل و اورجینال و فاریک می باشد.

علاوه بر تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ شما می توانید انواع تلویزیون های برند های مختلف از جمله: تعمیر تلویزیون های اولد را نیز به دست متخصصین ما بسپارید تا در سریع ترین زمان ممکن و با ارائه گارانتی معتبر تعمیر، تمامی مشکلات سخت افزاری آن ها را برطرف کنند.

تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ

تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ در بخش تعمیرات سامسونگ و به صورت کاملاً تخصصی انجام می شود. در این بخش تکنسین های با تجربه و متخصص ما ابتدا با عیب یابی تلویزیون پلاسما، متوجه عیب آن می شوند.  سپس با توجه به مشکل پیش آمده بهترین راه را برای تعمیر تلویزیون پلاسمای شما انتخاب می کنند.

تعمیر تلویزیون پلاسما در محل

بیشتر مواقع کاربران ما مشکلاتی مانند: پرش تصویر مانیتور، قطع و وصل شدن صدا تلویزیون، روشن نشدن تصویر، استندبای شدن و خاموش شدن نا گهانی تلویزیون و … را دارند. که تمامی این مشکلات در قسمت تعمیرات به راحتی برطرف می شود.

مشکلات رایج تلویزیون های پلاسما سامسونگ

شرکت های زیادی در ساخت تلویزیون های پلاسما فعالیت ندارند. در ساخت تلویزیون های پلاسما می توان به  شرکت سامسونگ، ال جی و پاناسونیک اشاره کرد. که هر یک از این شرکت ها به عنوان غول های سازنده تلویزیون های پلاسما شناخته می شوند. تلویزیون های پلاسما در سایز های 42 اینچ، 65 اینچ، 90 اینچ و برخی از آن ها حتی تا اندازه 150 اینچ سایز ساخته و روانه بازار شده اند.

پنل استفاده شده در تلویزیون ها از نوع گازی می باشد. نسبت به تلویزیونهای ال ای دی LED کیفیت آنها پایین بوده ولی پنل آن دارای عمر بالایی می باشد. خرابی در تلویزیون های پلاسما به صورت عدم وجود تصویر و یا صدا یا تصویر یا در هر دو مورد می باشد و یکی از متداول ترین و رایج ترین مشکلات که می تواند منجر به تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ شود، خطوط عمودی تصویر می باشد.

لازم است بدانید که تلویزیون های پلاسما 600 هرتز در مقایسه ها 120 hz یا 240  hz تلویزیون های ال سی دی برتری چشم گیری دارند. اما با این حال این تلویزیون ها نیر بخاطر کارکرد بالا، نوسانات برق و ضربه خوردن و مشکلاتی مانند این ها به تعمیر نیاز دارند. شرکت ما به عنوان شرکتی برتر و شناخته شده  در زمینه تعمیرات تلویزیون  با بهترین تکنسین ها و به روز ترین متد ها تمامی عملیات مربوط به تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ را انجام می دهند.

انواع خرابی در تلویزیون پلاسما سامسونگ

  • تلویزیون خاموش شده و دیگر روشن نمی شود
  • تلویون پس از گذشت مدت زمانی خاموش می شود
  • رنگهای تصویر بهم ریخته می شود
  • تلویزیون روشن شده صدا دارد ولی تصویر  ندارد
  • تلویزیون روشن شده نه صدا و نه تصویر

اصلی ترین مشکل تلویزیون پلاسما سامسونگ چیست؟

تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی، تلویزیون های پلاسما نیز دچار مشکل می شوند. این مشکلات بیشتر مواقع بر اثر: آبخوردگی، ضربه، نوسانات برق، کارکرد بالا در دستگاه، یا وصل کردن اتصالات فیک به تلویزیون است. مین برد تلویزیون، برد پاور و لامپ تصویر از قطعاتی هستند.که میزان خرابی آن بیشتر از قطعات دیگر است و باعث می شود تا به تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ نیاز پیدا کنید.

با این حال خرابی تلویزیون ها به معنای از بین رفتن آن ها نیست و هرچیزی در تلویزیون قابل تعمیر است. در این مرکز با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته، تلویزیون شما با بهترین قطعات و متد ها و دستگاه های به روز تعمیر می شوند. با اعتماد به شرکت ما نیازی به پرداخت هزینه  زیاد برای تعمیر تلویزیون پلاسما نیست و شما می توانید با پرداخت کمترین هزینه بهترین تعمیر را دارا باشید.

تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ در منزل و محل

تعمیر مین برد، تعمیر  برد پاور،  تعمیر مشکل صدا و …  مهم ترین خدمات ارائه شده در تلویزیون های پلاسما سامسونگ در منزل است. دارندگان این تلویزیون می توانند به راحتی تنها با تماس با شرکت ما از مشاوره رایگان تعمیر تلویزیونشان دارا باشند و سپس متخصصان ما به محل زندگی شما اعزام می شوند تا عملیات تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ در محل با استفاده از ابزار و تجهیزات به روز و پیشرفته انجام شود.

تعمیر تلویزیون پلاسما یک علم بسیار سخت و تخصصی است و به همین دلیل ار عهده هر کسی بر نمی آید. برخی از تعمیر کاران از تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ اجتناب می کنند. برخی نیز تنها توانایی تعمیر  قسمتی از این تلویزیون را دارند.به همین علت شرکت ما می تواند به صورت تخصصی انواع تلویزیون های پلاسما را تعمیر کنند.

نقش عیب یابی دقیق در کیفیت تعمیرات تلویزیون

یک تعمیر کار باید برای سرعت  به عیب یابی و تعمیرات تلویزیون پلاسما سامسونگ با نحوه تفکیک مشکلات تلویزیون پلاسما آشنایی کامل داشته باشد. در حقیقت  این همان خود آزمایی منبع تغذیه تلویزیون پلاسما می باشد. وقتی با مشکل نمایش غیرعادی تصویر تلویزیون پلاسما مواجه می شویم ، روش خود آزمایی پنل تلویزیون پلاسما اهمیت بسیار بالایی دارد.

تعمیر تلویزیون پلاسما در منزل

به کمک این روش می توانیم تشخیص بدهیم که مشکل در مادربرد است. یا ماژول های PCB مربوط به آن. در تعمیر تلویزیون پلاسما چشمک زدن لامپ LED پاور در تلویزیون پلاسما معنی های مختلفی دارد. که متخصصان مربوطه باید با معنی های آن آشنایی کامل داشته باشد و براساس مشکلات به وجود آمده نسبت به تعمیر یا تعویض قطعات آن اقدام نمایند.

تعویض قطعات اصلی و اورجینال تلویزیون پلاسما

برای راحتی کاربران شرکت ما امکان تعمیر تلویزیون در منزل را مهیا کرده است. این طرح باعث می شود شما مجبور به حمل تلویزیون نباشید و هزینه های اضافی برای حمل آن پرداخت نکنید. همچنین امکان این موضوع که در راه حمل تلویزیون، تلویزیون شما آسیب ببیند وجود دارد. تکنسین های ما هنگام اعزام به محل مربوطه تمامی وسایل و قطعات مورد نیاز را با خودشان حمل می کنند تا تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ و عیب یابی بخش های مختلف آن به بهترین شکل و همان محیط با کمترین هزینه و البته بدون نیاز به جابه جایی تلویزیون پلاسما انجام شود.

مراحل استفاده از خدمات و ثبت درخواست تعمیر

تعمیر کاران با ما در این سرویس همه ابزار و لوازمی را که برای یک تعمیر اساسی لازم باشد را به همراه دارند و این اطمینان به کاربر داده می شود که فرایند تعمیرات تلویزیون پلاسما به صور کامل حرفه ای انجام میگیرد.برای استفاده از این خدمات ویژه و بی نظیر می توانید از طریق راه های ارتباطی قرار داده شده به صورت 24 ساعته با تیم فنی و پشتیبانی تعمیر باما در ارتباط باشید تا در هر ساعت از شبانه روز در محیط کاری و محل زندگی شما حاضر شده و عملیات تعویض یا تعمیر تلویزیون پلاسما سامسونگ را انجام دهند.

 

سوالات متداول: 

تعمیر تلویزیون پلاسما در منزل چقدر هزینه دارد؟

برای تعیین میزان هزینه تعمیرات ابتدا باید تست و عیب یابی اولیه روی دستگاه انجام شود.

مهم ترین مشکلاتی که برای تلویزیون های پلاسما به وجود می آیند کدامند؟

این مشکلات بیشتر مواقع بر اثر : آبخوردگی، ضربه، نوسانات برق، کارکرد بالا در دستگاه، یا وصل کردن اتصالات فیک به تلویزیون است.

چقدر این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۶ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.