منوی دسته بندی

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در منزل و محل با ضمانت و گارانتی معتبر 100%

تعمیر تلویزیون پاناسونیک-min

تعمیر تلویزیون پاناسونیک به دلیل ظرافت های خاصی که در قسمت های سخت افزاری این تلویزیون وجود دارد، باید حتما توسط افراد متخصص و به کمک ابزار و تجهیزات بسیار پیشرفته و به روز انجام شود. در این مورد تیم فنی و تخصصی مجموعه تعمیر با ما در قسمت تعمیر تلویزیون، ابتدا عیب یابی اولیه را با استفاده از دستگاه های پیشرفته انجام می دهند و پس از آن با توجه به قسمت هایی که دچار مشکل شده اند عملیات تعمیر را به صورت کاملاً تخصصی انجام می دهند.

علاوه بر مراجعه حضوری شما می توانید از خدمات تعمیر تلویزیون پاناسونیک در منزل نیز بهره مند شده و به راحتی در هزینه های خود صرفه جویی قابل توجهی را به وجود بیاورید و البته از این طریق خطرات احتمالی برای خراب شدن تلویزیون خود در طول مسیر را کاهش دهید.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک

تلویزیون های پاناسونیک نیز مانند بقیه دستگاه ها و برند ها ممکن است به دلایلی چون: استفاده اشتباه، استفاده طولانی مدت، نوسانات برق، آبخوردگی و… دچار مشکل و خرابی شوند و به تعمیر قطعه یا تعویض آن نیاز پیدا کنند. در هنگام خرابی تلویزیون چیزی که از همه مهم تر است عیب یابی صحیح تلویزیون و تعمیر با متد های صحیح و به روز است. در صورت خرابی تلویزیون خود بهتر است.که به شرکت های معتبر و با داشتن ضمانت پس از کار مراجعه کنید.

مجموعه ما با تعمیرات تلویزیون های پاناسونیک به صورت تخصصی و فوق تخصصی می تواند به شما هم وطنان عزیز در تعمیر تلویزیون های خود کمک کند. کارشناسان شرکت تعمیر باما پس از معاینه دستگاه آن را تعمیر می کنند. این کار باعث عیب یابی به بهترین شیوه و تعمیر درست دستگاه می شود. شما کاربران عزیز می توانید تنها با تماس با کارشناسان ما از خدمات شرکت بهره مند شوید.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در منزل

تعمیر تلویزیون LED  و LCD در منزل شما

شاید باورش برایتان سخت باشد اما نصف بیشتر خرابی تلویزیون ها به دلیل جابجایی و ضربه خوردن تلویزیون ایجاد می شود. موارد زیادی پیش آمده که مصرف کنندگان تلویزیون هنگام انتقال آن به تعمیر گاه تلویزیونشان ضربه خورد است یا بخاطر حرکت زیاد قطعات آن از هم جدا شده است. مثلا: پنل سوخته یا مانیتور روشن نمی شود.

به همین دلیل شرکت تعمیر باما بخاطر راحتی شما عزیزان و ریسک نکردن در مورد جابجایی برای شما این امکان را فراهم کرده است.که به صورت حضوری کارکنان شرکت برای تعمیر تلویزیون شما در محل زندگی یا محل قرار داشتن تلویزیون آن را بدون ایجاد خطری مانند شکستگی و ضربه خوردن تعمیر کنند. و شما مجبور به پرداخت هزینه زیاد برای جابجایی تلویزیون نیستید.

خدمات تعمیر تلویزیون پاناسونیک

زمانی که تیم فنی و تخصصی این مجموعه در منزل یا محیط کاری شما حضوری پیدا کنند، خدمات زیر به صورت کامل و در صورت نیاز به شما ارائه می شود.

 • بررسی تلویزیون
 • عیب یابی با متد های روز
 • تعمیر پنل
 • تعویض پنل
 • تعمیر آمپلی فایر
 • تعمیر برد
 • تعویض برد
 • رفع ایراد برد پاور
 • تعمیر اسپیکر
 • تعمیرات پاور
 • تعمیر و تعویض برد تی کان
 • رفع ایراد و تعویض بک لایت
 • تعمیر تیونر
 • رفع ایراد کلی تلویزیون
 • تعویض و تعمیر مانیتور

نکته ای که در اینجا قابل توجه است این است که خدمات ارائه شده در محیط نمایندگی و تعمیرگاه تلویزیون پاناسونیک نیز ارائه می شود و شما می توانید با کمترین هزینه، این تعمیرات را در محیط نمایندگی همراه با خدمات ویژه انجام دهید.

خدمات تعمیر تلویزیون توسط متخصصان مجرب تعمیر باما انجام می شود و از نظر کیفیت در سطح بسیار بالایی قرار دارد.تلاش ما بر این است که تعمیر تلویزیون های برند پاناسونیک باآخرین و جدید ترین متد ها و استاندارد های روز دنیا انجام بگیرد.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون پاناسونیک چه دلایلی دارد؟

برای بسیاری از افراد که تلویزیون پاناسونیک دارند این مشکل پیش آمده است که در حال تماشای برنامه یا فیلم به طور کاملا ناگهانی تلویزیون خاموش می‌شود. خاموش شدن تلویزیون به طور ناگهانی خرابی تلویزیون پاناسونیک محسوب می‌شود که برای رفع آن باید قبل از هر گونه اقدامی اتصالات دقیق برق و دیگر اتصالات تلویزیون را کنترل کرد.

نوسانات برق یکی از علت‌ها در این ایراد ایت که باید آن را جدی بگیرید. در زمانی که تلویزیون با نوسانات بسیار پایین در حال کارکردن است کوچک‌ترین اختلالی در زمینه جریان برق تاثیرات مخربی روی تلویزیون جا می‌گذارد. علت اصلی این مشکل مربوط به جریان برق نامتناوب در سیستم تلویزیون است و از آن جایی که شما نمی‌توانید نوسانات برق را تحت کنترل خود قرار دهید بهتر است از محافظ سر راه برق تلویزیون استفاده کنید و هیچ وقت کابل برق تلویزیون را مستقیم وارد پریز برق نکنید.

 

تعمیر و تعویض بک لایت تلویزیون پاناسونیک

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

یکی از اجزای مهم تلویزیون های پاناسونیک پنل بک لایت است. بک لایت از چندین لامپ فلورسنت تشکیل شده است.که باعث ایجاد نور در صفحه و دیده شدن تصویر در مانیتور می شود. خرابی بک لایت تاثیر مستقیم در پخش تصویر روی مانیتور تلویزیون دارد.و اگر تصویر تلویزیون شما تاریک است. یا برخی از قسمت های آن تیره تر از قسمت دیگر می باشد امکان خرابی بک لایت تلویزیون شما وجود دارد.

تعمیر قطعه بک لایت تلویزیون های پاناسونیک و دیگر برند ها در قسمت تعمیر تلویزیون پاناسونیک به این صورت است.که ابتدا لامپ های سوخته و یا کم نور شناسایی می شود.و سپس اقدام به تنطیم نور مجموعه صورت می گیرد. در مرحله بعدی اصلاحیه برد پاور انجام می شود. با این کار ولتاژ بک لایت تنظیم می شود و فشار روی لامپ ها کم تر می شود. در آخر مشکل بک لایت ها درست می شود. و دیگر هیچوقت مشکلی برای این قطعه ایجاد نمی شود.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک و تعویض برد پاور آن

یکی از قطعاتی که خرابی آن آسیب جدی به تلویزیون وارد می کند، خرابی برد پاور است. در شرایطی که برد پاور آسیب ببیند تلویزیون روشن نمی شود.و در بهترین حالت به حالت استند بای می رود. برد پاور در تلویزیون پاناسونیک و دیگر برند ها انرژی الکتریکی مورد نیاز  قطعات تلویزیون را تامین می کند. خود قطعه پاور از قطعات الکترونیکی کوچک تری تشکیل می شود.

در شرایطی که قطعات کوچک برد پاور (آی سی، خازن، دیود و..) خراب شوند برد از کار می افتد. جریان الکتریکی به قطعات ارسال نمی شود. در بیشتر مواقع اگر اشکال از قطعات برد باشد قابل تعمیر است. اما بعضی وقت ها امکان تعمیر قطعه وجود ندارد و باید تعویض شود.

تعمیر مین برد تلویزیون پاناسونیک

مین برد قطعه مهمی ست که در کارکرد کلی تلویزیون تاثیر مستقیم دارد و می تواند در اکثر مشکلات و اختلالات دستگاه مقصر باشد. وقتی چراغ استندبای تلویزیون پاناسونیک روشن نمیشود، احتمالا مین برد خراب شده، هرچند که خرابی برد پاور هم باعث ایجاد چنین اختلالی میشود. برای تعمیر مین برد تلویزیون پاناسونیک این تشخیص صحیح و عیب یابی به موقع ست که می تواند خیلی کمک کننده باشد.

از جمله مشکلاتی که با خرابی مین برد ایجاد میشود عبارتند از روشن و خاموش شدن تلویزیون، قطع شدن تصویر تلویزیون، ایجاد خطوط رنگی عمودی روی تصویر تلویزیون و قطع شدن بک لایت تلویزیون پاناسونیک. بخش سیستم کنترل و پردازنده سی پی یو تلویزیون در مین برد قرار دارد. ساختار SMD مین برد تلویزیون بسیار پیچیده ست، برای همین هم تعمیر مین برد تلویزیون به مهارت بالایی نیاز دارد.

 پرش تصویر در تلویزیون های پاناسونیک

یکی دیگر از مشکلاتی که در قسمت تعمیر تلویزیون پاناسونیک با آن رو به رو هستیم، پرش تصویر در این تلویزیون هاست که به وفور اتفاق می افتد و به یکی از مشکلات اصلی برای دارندگان این تلویزیون ها تبدیل شده است. این مشکل در تلویزیون ها از مشکلاتی است که برای بیشتر تلویزیون ها اتفاق می افتد. پرش تصویر یا تکان خوردن تصویر به سمت بالا یا پایین برای یک بار طبیعی است. اما اگر پرش چند بار و به صورت پی در پی اتفاق بیافتد باید برای تعمیر آن به تعمیر گاه تلویزیون پاناسونیک مراجعه کنید.

پرش تصویر در تلویزیون پاناسونیک و دیگر برند ها ممکن است به دلایلی مانند: ضعیف شدن پنل، خرابی لامپ تصویر ، خرابی پاور و یا منبع تغذیه باشد. در شرکت تعمیر باما تلویزیون پس از معاینه کامل عیب یابی می شود و سپس با به روز ترین متد ها تعمیر می شود.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در محل

از دیگر خدمات نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک

 • تعمیر اشکالات وای فای
 • رفع ایراد مشکلات ناشی از نوسان برق
 • تعمیر دیر روشن شدن تلویزیون
 •  مشکل فقدان رنگ
 • تعمیر داغ کردن بیش از حد تلویزیون پاناسونیک
 •  انفجار خازن
 • رفع صدای وزه از تلویزیون پاناسونیک
 • تعمیر قفل شدن تلویزیون
 • رفع ایراد حرکت آرام تلویزیون
 • تعمیر جمع شدن تصویر در تلویزیون های پاناسونیک
 • رفع ایراد سیاه و سفید شدن تصویر تلویزیون
 • تعمیرات لرزش صفحه
 • رفع ایراد هاله رنگ در تصویر تلویزیون های پاناسونیک
 • تعمیر خراب بود تصویر در مرکز تعمیرات پاناسونیک
 • و خدمات دیگر در ارتباط با تلویزیون پاناسونیک

تعمیر ال ای دی پاناسونیک

یکی از رایج ترین مشکلات تلویزیون های ال ای دی خرابی بک لایت میباشد . اگر تلویزیون ال ای دی شما دچار مشکلاتی در قسمت سخت افزاری شده است و در نمایش تصاویر و پخش صدا دچار خرابی است با نمایندگی های تعمیر با ما تماس بگیرید.

اگر مشکل در قسمت بک لایت و لامپ های ال ای دی تلویزیون شما باشد ابتدا توسط کارشناسان ما  بخش ماژور و سپس صفحات پولاریزه برداشته می شود سپس در صورت خرابی لامپ های ال ای دی و تشخیص توسط کارشناسان تعمیر با ما لامپ های ال ای دی خراب تعویض می شود. هنگام تعویض بخش ماژور به علت سست و صعیف بودن این بخش عمدتا این تعمیرات با در محل شما صورت گیرید زیرا به علت ضخامت کمی که این بخش دارد هنگام تعویض شکسته و باید جایگزین شود.

تعمیر ال سی دی پاناسونیک

متخصصان تعمیر با ما هر نوع خرابی و مشکل در ال سی دی پاناسونیک را تعمیر می کنند . تعمیر با ما تخصصی ترین تعمیرات را در اختیار شما مشتریان عزیز می گذارد. پس هنگام خرابی تلویزیون با دقت کامل مرکزی مطمن برای تعمیر ال سی دی خود پیدا کنید و آن را دست تعمیر کاران تازه وارد ندهید. به علت حساس بودن قطعات ال سی دی پاناسونیک اگر تعمیرکار تخصص کامل در آن زمینه نداشته باشد هزینه ی چند برابر روی دست شما می گذارد.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک-

هزینه تعمیر تلویزیون پاناسونیک

برای اعلام هزینه تلویزیون پاناسونیک خود ابتدا با مرکز تعمیر با ما تماس بگیرید و مشکل تلویزیون خود را به کارشناسان تعمیر با ما  مطرح کنید تا هزینه  تقریبی تعمیر تلویزیون بر اساس سایز مدل دستگاه و میزان خرابی و مشکلات تلویزیون به شما گفته شود.

به همراه تعمیر تلویزیون توسط مجموعه تعمیر با ما  یک ضمانت نامه کیفیت از یک ماه تا  شش ماه بر اساس میزان قطعات مصرف شده هنگام تعمیر نیز به شما داده می شود .

نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک در محل

 اگر دستگاه تلویزیون پاناسونیک شما دچار مشکل شده و جهت رفع خرابی آن نمی‌توانید برای جابه جایی آن اقدام کنید از سرویس تعمیر تلویزیون پاناسونیک در منزل تعمیر گاه مجاز تعمیر با ما  استفاده کنید

تعمیر با ما در نمایندگی تعمیر تلویزیون پاناسونیک در خدمت شما است تا تکنسین و متخصصین حرفه ای خود را جهت بررسی خرابی و تعمیر تلویزیون پاناسونیک در محل اعزام کند و تمامی اقدامات اعم از تست دستگاه‌ / تشخیص عیب / تشخیص قطعه ی خراب و تعویض یا تعمیر آن در محل انجام گیرد تا قدمی برای رفاه حال و رضایت روز افزون شما عزیزان از خدمات ما برداشته باشیم.

تعمیر تلویزیون پاناسونیک در منزل

 سرعت عمل در تعمیر بستگی به داشتن تمامی قطعات به کار برده شده در تلویزیون است که خیلی از این قطعات همراه تعمیرکاران متخصص ما هست تا نیاز به وقت تلف کردن برای پیدا کردن قطعه ی با کیفیت از سوی شما نباشد و اگر قطعه ای نیاز باشد که همراه تکنسین نباشد سریعا از سمت نمایندگی تعمیرات تلویزیون Panasonic شرکت پشتیبانی می‌شود.

شما مشتریان گرامی چنانچه در زمینه ی تعمیر تلوزیون پاناسونیک خود سوالی دارید و یا نسبت به مشکل دستگاه خود دچار سردرگمی هستید می‌توانید از پاسخگویی کارشناسان متخصص ما در زمینه‌ی تعمیر تلویزیون پاناسونیک استفاده کنید فقط کافیست مدل تلویزیون خود را برای ما ارسال کنید تا متخصصین ما با داشتن اطلاعات تخصصی به کمک شما آیند.

 

شرکت تعمیر باما یکی از بزرگترین مراکز تعمیر، سرویس و راه اندازی تلویزیون های سامسونگ، ال جی، پاناسونیک، سونی، توشیبا، و دیگر برند های مطرح دنیا است. شرکت تعمیر با ما با تکیه بر دانش متخصصان خود توانسته با ایجاد مرکزی پیشرفته و به کار گیری تکنولوژی روز دنیا بهترین سرویس و تعمیر را به مشتریان خود ارائه دهد. مشتریان این مرکز می توانند از تماس با این مرکز از پشتیبانی های رایگان آن بهره مند گردند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

چقدر این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.