منوی دسته بندی

تعمیر تلویزیون سونی در منزل و محل با گارانتی معتبر ۱۰۰%

تعمیر تلویزیون سونی به دلیل ساختار منحصر به فردی که تلویزیون های سونی دارند، باید حتما توسط افرادی در نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی انجام شود که آشنایی کامل با این فناوری های به کار رفته در این تلویزیون ها و مدل های مختلف آن ها داشته باشند.

تیم فنی و تخصصی تعمیر با ما با استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته تمامی مشکلات سخت افزاری و تعویض قطعات تلویزیون های سونی را در قالب خدمات مربوط به تعمیر تلویزیون سونی در منزل برطرف می نماید و شما بعد از عملیات تعمیر نیز می توانید از گارانتی معتبر بهره مند شوید.

علاوه بر این شما می توانید از دیگر خدمات ما که در زیر آورده شده است نیز با پایین ترین قیمت و به صورت تخصصی در منزل خود بهره مند شوید. 

 

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیرات تلویزیون در تهران

تعمیرات تلویزیون در این مرکز به دست بهترین و متخصص ترین کارشناسان با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه ها انجام می شود. همچنین با به کار گیری از جدید ترین متدهای تعمیر تخصصی تلویزیون سونی در این مرکز باعث سرعت بخشیدن به دستگاه ها شده و سرعت تعمیرات تلویزیون سونی نیز افزایش می یابد. در کنار همه این موارد، استفاده از تجهیزات پیشرفته باعث بالا رفتن کیفیت عملیات تعمیر تلویزیون می شود.

اگر دستگاه تلویزیون شما دچار مشکل شد می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و از راهنمایی های این مرکز بهرمند شوید. کارشناسان ما به دو صورت: درمنزل شما و در مرکز در کنار شما خواهند بود تا مشکلات دستگاه شما را با کمترین زمان و هزینه و بهترین کیفیت انجام می دهند.

امروزه انواع زیادی تلویزیون در کشور تولید و وارد می شود. که یکی از بهترین آن ها تلویزیونهای سونی هستند. تلویزیون سونی را می توان به سه دسته اصلی تقسیم کرد:

 •   پایین
 • متوسط
 •  بالا

خدمات بخش تعمیرات تلویزیون سونی

با توجه به محبوبیت تلویزیون های سونی بسیاری از کار آفرینان با وارد کردن قطعات و تعمیرات این تلویزیون ها در کشور خودمان باعث شدن که مصرف کنندگان به راحتی تلویزیون سونی را خریداری کرده و بدون نگرانی استفاده کنند.

تعمیر با ما با بهترین تجهیزات پیشرفته و همچنین تکنسین های مجرب و قطعات درجه یک و فابریک می تواند یکی از بهترین شرکت ها برای تعمیرات تلویزیون شما باشد  شرکت ما تمامی خدمات تعمیرات را انجام می دهد .برای مثال : تعمیر پنل ،تعویض ورد پاور،رفع مشکلات خاموش و روشن شدن تلویزیون و بسیاری از موارد دیگر در شرکت انجام می گیرد.

یکی از دلایلی که شرکت مارا از دیگر شرکت ها متمایز می کند امکان تعمیر تلویزیون سونی در منزل است. شما می توانید به راحتی با شرکت تماس بگیرید و ابتدا مشاوره رایگان بابت خرابی تلویزیون شما بهتان تعلق می گیرد و پس از مطلع شدن از قیمت تعمیرات شما می توانید روزی را مشخص کنید تا کارکنان ما برای تعمیر تلویزیون به منزل شما بیایند و بدون نیاز به جابجایی تلویزیون آن را برای شما تعمیر کنند.

 

رفع اشکالات تصویر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی

خرابی تصویر درتلویزیون ها تنها برای تلویزیون سونی نیست. این مشکل در تمام تلویزیون ها ایجاد می شود. دلیل به وجود آمدن این مشکل.بر اساس علت به وجود اورنده متفاوت است. ما در این مقاله با برخی از آن ها آشنا می شویم:

تعمیر مین برد تلویزیون سونی

در بخش تعمیر تلویزیون سونی یکی از مهم ترین مشکلات کاربران خاموشی تلویزیون در تمامی تلویزیون ها به خصوص تلویزیون های سونی می باشد که اصلی ترین دلیل آن خراب شدن مین برد است. مین برد یکی از مهم ترین بخش های تلویزیون است که اکثر خروجی و ورودی ها روی آن نصب می شوند پس عادی است که با خرابی مین برد تلویزیون خاموش شود و نیاز به تعمیر تلویزیون سونی خواهید داشت. یکی از دلایل خرابی مین برد وصل کردن کابل های فیک و ارزان قیمت است که ابتدا باعث سوختن CPUمی شود.  

 

تعمیر برد پاور تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی

برد پاور باعث روشن شدن تلویزیون می شود و اگر برد پاور خراب شود تلویزیون دیگر روشن نمی شود یا خاموش و روشن می شود.در صورت مواجه شدن با این مشکل می توانید با شرکت ما تماس بگیرید و متخصصان ما در اولین فرصت برای تعمیر تلویزیون سونی شما خواهند آمد.

صفحه سیاه در تلویزیون سونی

اگر تلویزیون سونی شما فقط از یک ورودی مشکل دارد و تصویر را سیاه نشان می دهد، اما از ورودی های دیگر تصویر را درست نشان می دهد مادر برد تلویزیون شما مشکل دارد که در این صورت می توانید برای رفع اشکال از متخصصان ما برای تعمیر تلویزیون سونی در منزل کمک بگیرید.

 

تعویض قطعات تلویزیون سونی با قطعات اورجینال

در برخی از موارد مشتریانی که برای تعمیر تلویزیون سونی در منزل مراجعه می کنند، با مشکلاتی مانند خراب شدن کامل برخی از قسمت های سخت افزاری تلویزیون های سونی رو به رو هستند. در قسمت تعمیرات نمایندگی تلویزیون سونی، تیم فنی و تخصصی ما تمام تلاش خود را برای تعمیر قطعات مختلف تلویزیون شما انجام می دهد اما در صورتی که عملیات تعمیر به دلیل حجم بالای خرابی امکان پذیر نباشد، با هماهنگی شما قطعات خراب شده با قطعات اصلی و اورجینال تعویض می شوند.

تعمیر تلویزیون سونی

تمامی قطعات سخت افزاری تلویزیون های سونی برای مدل های مختلف به صورت اصلی و اورجینال در این مرکز با گارانتی و ضمانت نامه معتبر در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید با هزینه بسیار اقتصادی این قطعات را برای حفظ کارایی و سلامت روی دستگاه خود نصب نمایید.

خدمات تعویض قطعات در کنار تعمیر تلویزیون سونی هم در محیط کار و زندگی شما و هم در قسمت تعمیر تلویزیون سونی با دستگاه های پیشرفته و به روز انجام می شود.

تعمیر تلویزیون سونی در منزل

تلویزیونهای سونی هرچند از نظر سخت افزاری در سطح بسیار بالایی قرار دارد اما به دلایل مختلف از جمله عدم مراقبت صحیح و یا ضربه خوردن و ریخته شدن آب یا مایعات ممکن است دچار مشکلات سخت افزاری مختلف شوند.

زمانی که تلویزیون های سونی دچار مشکل می شوند اولین راهکار شما این است که آن را به یک مرکز مطمئن و معتبر ببرید و عملیات سخت افزاری تعمیر قسمتهای مختلف آن را انجام دهید.

این دغدغه و نگرانی قبل از تست و عیب یابی اولیه و تعمیر تلویزیون سونی در نزد بسیاری از شما وجود دارد که در حین عملیات جابجایی مشکلاتی برای قسمت‌های مختلف تلویزیون های سونی از جمله پنل آن ها که قسمت حساس و حیاتی تلویزیونهای سونی می باشد به وجود بیاید. در بسیاری از موارد مشاهده می شود که در حین جابجایی قسمت های مختلف سخت افزاری جدیدی از تلویزیون های سونی دچار مشکل می‌شوند و همین موضوع باعث می‌شود تا این قسمت ها از نظر سخت افزاری با مشکل روبرو شده و هزینه های بسیار بیشتری را برای تعمیر تلویزیون سونی بر دوش شما بگذارند.

تعمیر تلویزیون سونی

به همین دلیل تیم فنی و تخصصی تعمیر با ما خدمات ویژه را برای تعمیر تلویزیون سونی در منزل ارائه کرده است تا شما با استفاده از این خدمات بتوانید دغدغه های خود برای حفظ سلامت و کارایی قسمت های مختلف سخت افزاری تلویزیون از جمله نمایشگر آن را به صورت کامل برطرف کنید.

علاوه بر برطرف کردن این دغدغه ها، تیم فنی و تخصصی این مرکز با ارائه این خدمات اتلاف زمان را نیز برای شما به حداقل رسانده است و شما در سریعترین زمان ممکن می توانید مشکلات سخت افزاری تلویزیون های سونی را برطرف نمایید.

برای استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون سونی در منزل بهتر است تیم فنی و تخصصی این مجموعه ابتدا از طریق مشاوره رایگان و پشتیبانی که در اختیار شما قرار داده شده است در جریان تمامی مشکلات سخت افزاری تلویزیون شما قرار بگیرد تا بتواند با استفاده از این اطلاعات برای برطرف کردن مشکلات سخت افزاری در منزل و محیط کاری شما برنامه ریزی نماید و دستگاه و تجهیزات لازم را همراه خود بیاورد.

هزینه تعمیرات تلویزیون سونی در منزل

بسیاری برای این باورند که با توجه به مراجعه کارشناسان به محل زندگی شما، هزینه تعمیرات تلویزیون های سونی در بخش های مختلف بیشتر از هزینه است که شما در محیط نمایندگی پرداخت می کنید.

این یک تصور غلط است و تیم فنی و تخصصی این مجموعه ابتدا تمامی ارزیابی های لازم را برای مشکلات به وجود آمده انجام می‌دهد و پس از تست و عیب یابی اولیه دستگاه در محیط کار و منزل شما هزینه عملیات تعمیر را برآورد می کند تا شما بتوانید با پرداخت کمترین هزینه و مشخص شدن تمامی قسمت های سخت افزاری که دچار این مشکل هستند عملیات تعمیر و تعویض قسمت های مختلف را انجام دهید.

هزینه خدمات “تعمیر تلویزیون سونی” در تهران به نوع خرابی، نوع تلویزیون، مواد مصرفی و عوامل دیگر بستگی دارد. شما می توانید قیمت دقیق را از کارشناسان مطلع شوید. بررسی مشتریانی که متخصص مناسبی را درتهران پیدا کرده اند به شما در انتخاب کمک می کند. می توانید با تماس با تعمیر باما سوالات خود را از تکنسین بپرسید.

پس به عبارتی هزینه تعمیر تلویزیون سونی در منزل پس از تست و عیب یابی اولیه مشخص می‌شود و البته با توجه به اینکه شما هزینه های ایاب و ذهاب را پرداخت نمی کنید قطعا در پرداخت هزینه ها صرفه جویی قابل توجهی برای شما به وجود خواهد آمد.

تعمیرات تلویزیون سونی

تعویض قطعات سونی در منزل

در صورتی که عملیات تعمیر برای تلویزیون های سونی قابل انجام نباشد و قطعه مورد نظر از نظر سخت‌افزاری کارآیی نداشته باشد و یا هزینه عملیات تعمیر و نسبت هزینه های تعویض آن از نظر اقتصادی به صرفه نباشد تیم فنی و تخصصی مجموعه نسبت به تعویض قطعات خراب شده یا سوخته شده با قطعات اصلی و اورجینال اقدام می‌کند.

تمامی قطعات اصلی و اورجینال مدل های مختلف تلویزیون های سونی را با قیمت بسیار مناسب و به صرفه می توانید از طریق این مجموعه با گارانتی و ضمانت اصل بودن خریداری نمایید و برای قسمت‌های مختلف تلویزیون سونی خود از آنها استفاده نمایید

روش های درخواست تعمیرات تلویزیون سونی

شرکت تعمیر تلویزیون تعمیر با ما تمامی مدل های تلویزیون سونی را با استفاده از دستگاه های به روز و پیشرفته تعمیر می کند. برای استفاده از تمامی خدماتی که در زمینه تعمیر تلویزیون سونی به آن اشاره کردیم، فقط کافیست از طریق راه های ارتباطی قرار گرفته روی وب سایت با کارشناسان ما تماس بگیرید تا متخصصان ما به محل اعزام شوند و پس از تست و عیب یابی اولیه تمامی مشکلات دستگاه شما را برطرف نمایند.

تمام امکانات و تجهیزات لازم برای تعمیر تلویزیون سونی در شرکت موجود است و شما می توانید علاوه بر خدمات ارائه شده تلویزیون خود را به محیط نمایندگی تعمیرات تلویزیون سونی در غرب تهران هم بیاورید و عملیات تعمیر یا تعویض قطعات آن را با قطعات اصلی و اورجینال انجام دهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های تعمیرتلویزیون می توانید.با کارشناسان ما تماس گرفته تا شما را در این زمینه راهنمایی نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

تعمیر تلویزیون سونی

نمایندگی تلویزیون سونی

تجهیزات الکترونیکی که نشان شرکت ژاپنی سونی را بر روی بدنه خود دارند، همواره با طراحی زیبا، کیفیت و دوام متمایز بوده اند. با این حال، مهم نیست که سازنده چقدر معتبر باشد، خرابی های آزاردهنده محصول می تواند به طور دوره ای حتی در برجسته ترین سازنده و قبل از پایان دوره گارانتی آن رخ دهد. علل نقص می تواند هم نقص کارخانه و هم نقض قوانین عملکرد دستگاه باشد.

گر تلویزیون سونی شما خراب است. روشن نمی شود، به کنترل از راه دور پاسخ می دهد، تصویر یا سیگنال ناپدید می شود، تعمیرات فوری مورد نیاز است. با نمایندگی تلویزیون سونی در تهران تماس بگیرید. انها بازدید فوری و تشخیص رایگان، را ارائه می دهند.

تلویزیون سونی در کیفیت ساخت، عملکرد متفاوت است. به ندرت خراب می شوند، اغلب خرابی به دلیل تقصیر کاربر است. توصیه می شود تعمیرات را در یک مرکز خدمات معتبر انجام دهید؛ تعمیر لوازم الکترونیکی پیچیده به دست تکنسین های تازه کارغیرممکن است. برای رفع مشکل، باید یک تشخیص درست انجام دهند. این در توان یک تکنسین واجد شرایط و با تجربه است. نمایندگی تلویزیون سونی در دستگاه های LCD، LED، پلاسما تخصص دارد و فقط از قطعات یدکی اصلی استفاده می کنند.

تعمیر تلویزیون سونی را در منزل مشتری انجام می دهند. نمایندگی تجهیزات تشخیصی حرفه ای، ایستگاه های لحیم کاری، تجربه کاری بالایی دارد.

کاربر ممکن است با چه مشکلاتی مواجه شود:

 1. تصویر را به کناری منتقل کنید.
 2. صفحه نمایش به طور تصادفی خاموش می شود.
 3. یک رنگ غالب است.
 4. نه صدا، نه تصویر.
 5. خرابی سیستم، دستگاه کانال ها را به خاطر نمی آورد.
 6. تنظیمات اصلی از بین رفته است.
 7. صفحه نمایش دارای نوارهای افقی و عمودی است.
 8. دستگاه روشن نمی شود، نشانگر روشن است.
 9. صفحه سیاه، صدا وجود دارد.
 10. آسیب به بدنه، صفحه نمایش.
 11. مایع وارد محفظه شده است.

تعمیر تلویزیون سونی در تهران

برند سوتی همسشه با کیفیت و ثبات بالا همراه بوده است. به همین دلیل است که امروزه تلویزیون های این برند بسیار محبوب هستند. اما حتی تلویزیون های سونی هم گاهی از کار می افتند. در چنین شرایطی به کمک حرفه ای تکنسین نیاز خواهید داشت که تلویزیون سونی را سریع و کارآمد تعمیر کنند. در عین حال، کاربران این تکنیک به هیچ وجه نباید به طور مستقل در طراحی آن دخالت کنند و سعی در عیب یابی کنند. این کار را به متخصصان مرکز خدمات تعمیر باما بسپارید. تعمیر تلویزیون سونی در تهران از ان دسته از خدماتی است که با سرعت و کیفیت بالا در تعمیر باما انجام می شود.

نمایندگی مجاز تعمیر تلویزیون سونی

علامت تجاری سونی بیش از یک دهه است که در ایران و خارج از کشور شناخته شده است. طیف وسیعی از تلویزیون های این سازنده دارای مدل های زیادی با درجات مختلف پیچیدگی و سطح قیمت است. همه محصولات در تولید مدرن با استفاده از تجهیزات و فناوری های پیچیده و دقیق ایجاد می شوند.

تعمیر تلویزیون های سونی وظیفه متخصصانی است که به خوبی از الکترونیک مدرن، مقررات تعمیر و نگهداری تجهیزات پیچیده و مسلط به سیستم های تصویربرداری تجهیزات تلویزیون آگاه هستند. نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی حق تعمیر و نگهداری رسمی تجهیزات ژاپنی را دارد. برای کل مجموعه کارهای انجام شده؛ اسناد گارانتی و فاکتور دقیق صادر می کنند. تعمیر محل مشتری انجام می شود. در صورتی که در وضعیت تلویزیون شما خرابی دیده می شود از آن استفاده نکنید! تکنولوژی مدرن نیاز به توجه دقیق و فقط خدمات حرفه ای دارد!

تعمیر تلویزیون سونی در تهران

یکی از منابع اصلی اطلاعات و سرگرمی در اکثر خانواده های ایرانی تلویزیون است. متاسفانه گاهی اوقات دستگاه خراب می شود. تعمیر لوازم خانگی به تنهایی کارساز نخواهد بود. اما یک تکنسین با تجربه با هر خرابی کنار می آید. متخصص تشخیص را انجام می دهد که نتایج آن علت شکست را مشخص می کند.

اینها می توانند عبارتند از: خرابی منبع تغذیه، گیرنده، مشکلات نور پس زمینه پنل، مین برد. صفحه نمایش شکسته یا تجهیزات پر از آب؟ تلویزیون شما نیز تعمیر خواهد شد. تلویزیون های ال سی دی و همچنین مدل های پلاسما و هوشمند قابل تعمیر هستند. بسته به نوع مشکل، تعمیرات را می توان در منزل یا در یک مرکز تخصصی انجام داد.

تعمیرگاه تلویزیون سونی

امروزه بسیاری از خانه ها مجهز به تلویزیون های کاربردی و باکیفیت SONY هستند. تلویزیون در خانه به شما آرامش می دهد. می توانید با تمام اعضای خانواده دور آن جمع شوید یا بعد از یک روز سخت استراحت کنید. در صورت خرابی دستگاه، باید در اسرع وقت با تعمیرگاه تلویزیون سونی تماس بگیرید .

هر چه زودتر علت خرابی تشخیص داده شود، رفع آن آسان تر است. شرکت ما در زمینه تعمیر انواع تلویزیون از جمله SONY فعالیت دارد. تجربه و صلاحیت گسترده تکنسین ها به ما امکان می دهد تا به سرعت علت نقص را تعیین کنیم. بسیاری از مشکلات امکان دارد رخ بدهد که تلویزیون های SONY  شما مهمان ناگوار کارگاه ما بشوند.

این دستگاه ها کیفیت خوبی دارند و به ندرت خراب می شوند. معمولا زمانی این اتفاق می افتد که کاربر به درستی از تلویزیون استفاده نکند. برای انجام تعمیرات، تشخیص کامل مورد نیاز است. این مرحله بسیار مهمی است که باید توسط یک تکنسین مجرب انجام شود. تشخیص علت مشکل را آشکار می سازد و راه های حل آن را پیدا می کند.

شرکت ما تجربه زیادی در تعمیر تلویزیون های SONY در مدل های مختلف دارد. ما هم جدیدترین تلویزیون ها هم آنهایی را که دهه ها پیش تولید شده اند تعمیر می کنیم. با ما تماس بگیرید و ما راه حلی برای تعمیر تلویزیون سونی پیدا خواهیم کرد!

چقدر این مقاله برای شما مفید بود؟

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۳ رای
TvAdmin وب‌سایت

‫2 نظر

 • احسان مرادی گفت:

  هزینه تعمیر تلویزیون اسنوا در منزل تقریبا چقدره؟

 • دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.